Rawys Raciąż Gospodarze

redaktor

Utworzono:

23.09.2017

23.09.2017. 15:00: Rawys Raciąż – Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)

1:0 Przemysław Lorbiecki (53)

Rawys: Maciej Borzyszkowski – Adam Wera (93, Jerzy Jasionowicz), Rafał Pasiński, Maciej Malinowski, Robert Wiligała, Adrian Prill, Mateusz Pril, Przemysław Lorbiecki, Damian Rybacki, Tobiasz Mocek (90, Rafał Falkowski), Arkadiusz Domachowski (84, Tomasz Linda). Trener: Dariusz Hoffmann. Zawisza: Marcin Niwiński – Artur Cielasiński, Bartosz Stoppel, Tomasz Detmer (83, Sergiusz Kot), Bartosz Bąk (46, Patryk Bereza) – Adrian Brzeziński, Patryk Błażejewicz (77, Oskar Ziemba), Adam Wiśniewski, Wojciech Ruczyński, Jarosław Lewandowski (52, Tomasz Widomski), Patryk Szymański. Ponadto w kadrze meczowej: Jan Stypczyński – Cezary Kiełpinski. Trener: Jacek Łukomski. Żółte kartki: A. Prill, Wiligała – Brzeziński, Widomski, Stoppel, Niwiński. Sędziowie: Janusz Pajonkowski (Śliwice) – główny, Jakub Szuprytowski (Świecie) i Łukasz Urman (Świecie) – asystenci.

Wiadomości (utwórz nową)