Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:1
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
0:4
Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork
0:2
Chrobry Głogów
Arka Gdynia 1929
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Bytovia Bytów
Miedź Legnica
2:2
Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice
2:0
Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz
0:1
Rozwój Katowice KS
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:1
Wisła Płock
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
2:1
Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice
0:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Miedź Legnica
1:1
Dolcan Ząbki
Zawisza Bydgoszcz
2:3
MKS Kluczbork
Chrobry Głogów
1:1
Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn
2:2
Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów
2:2
Olimpia Grudziądz
Wisła Płock
0:2
Arka Gdynia 1929
Wigry Suwałki
4:0
Rozwój Katowice KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
1:1
Bytovia Bytów
GKS Bełchatów
1:1
Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork
1:2
Wisła Płock
Arka Gdynia 1929
1:0
GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:3
Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz
2:0
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Miedź Legnica
0:2
Chrobry Głogów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz
3:2
Dolcan Ząbki
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:2
Arka Gdynia 1929
GKS Katowice
5:1
MKS Kluczbork
Wisła Płock
0:2
Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
2:1
Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów
1:2
GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn
2:1
Rozwój Katowice KS
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:1
Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
GKS Bełchatów
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Chrobry Głogów
Arka Gdynia 1929
0:2
Wigry Suwałki
Rozwój Katowice KS
1:3
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
2:0
GKS Katowice
Miedź Legnica
1:0
Wisła Płock
Bytovia Bytów
1:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
1:1
MKS Kluczbork
Dolcan Ząbki
1:0
Rozwój Katowice KS
Zawisza Bydgoszcz
2:2
Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów
2:1
Olimpia Grudziądz
GKS Katowice
0:1
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Pogoń Siedlce
Wisła Płock
2:0
GKS Bełchatów
Wigry Suwałki
1:2
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
1:6
Bytovia Bytów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:3
Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów
1:2
GKS Katowice
MKS Kluczbork
1:1
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów
1:4
Dolcan Ząbki
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Wisła Płock
Stomil Olsztyn
2:0
Chojniczanka Chojnice
Rozwój Katowice KS
0:1
Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce
2:2
Arka Gdynia 1929
Miedź Legnica
1:4
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:4
Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów
0:1
Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:1
GKS Bełchatów
Dolcan Ząbki
1:0
Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork
3:2
Pogoń Siedlce
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Rozwój Katowice KS
Wisła Płock
3:0
Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki
0:1
Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia 1929
2:0
Miedź Legnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
1:1
Arka Gdynia 1929
Rozwój Katowice KS
2:1
Wisła Płock
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Miedź Legnica
4:1
MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn
2:1
Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce
1:0
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów
2:2
Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice
1:1
Dolcan Ząbki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:2
Rozwój Katowice KS
Miedź Legnica
1:1
Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:0
Olimpia Grudziądz
Arka Gdynia 1929
2:1
Sandecja Nowy Sącz
Wisła Płock
2:1
Bytovia Bytów
Wigry Suwałki
0:1
Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork
0:0
GKS Bełchatów
Chrobry Głogów
0:1
Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz
3:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:2
Arka Gdynia 1929
Dolcan Ząbki
1:1
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
0:0
Wigry Suwałki
Rozwój Katowice KS
0:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
GKS Bełchatów
0:0
Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz
1:2
MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Bytovia Bytów
0:3
GKS Katowice
Stomil Olsztyn
1:1
Wisła Płock
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:0
Bytovia Bytów
Wigry Suwałki
1:2
Chrobry Głogów
MKS Kluczbork
1:0
Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica
1:1
GKS Bełchatów
Arka Gdynia 1929
4:0
Rozwój Katowice KS
GKS Katowice
2:2
Stomil Olsztyn
Wisła Płock
2:1
Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz
0:3
Dolcan Ząbki
Pogoń Siedlce
0:0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:4
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Dolcan Ząbki
0:1
Wisła Płock
Rozwój Katowice KS
0:1
MKS Kluczbork
GKS Bełchatów
0:2
Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz
0:1
Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz
3:2
Miedź Legnica
Bytovia Bytów
1:1
Arka Gdynia 1929
Chojniczanka Chojnice
0:2
GKS Katowice
Chrobry Głogów
3:1
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia 1929
0:1
Stomil Olsztyn
Rozwój Katowice KS
2:3
Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork
1:1
Bytovia Bytów
GKS Bełchatów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica
4:0
Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki
0:1
Zawisza Bydgoszcz
GKS Katowice
2:0
Dolcan Ząbki
Wisła Płock
0:1
Chrobry Głogów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
0:0
GKS Katowice
Rozwój Katowice KS
2:1
Miedź Legnica
Dolcan Ząbki
4:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Zawisza Bydgoszcz
1:3
Wisła Płock
Bytovia Bytów
3:1
Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz
1:3
GKS Bełchatów
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
1:0
MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice
2:3
Arka Gdynia 1929
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
3:2
Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork
1:3
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica
2:0
Bytovia Bytów
Wigry Suwałki
1:2
Wisła Płock
GKS Bełchatów
0:2
Rozwój Katowice KS
GKS Katowice
1:0
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Siedlce
0:1
Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:0
Chrobry Głogów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
2:0
GKS Katowice
Rozwój Katowice KS
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn
0:1
Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz
0:2
Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki
1:1
MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice
1:0
Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów
2:2
GKS Bełchatów
Chrobry Głogów
0:1
Arka Gdynia 1929
Zawisza Bydgoszcz
6:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
6:1
Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn
0:2
GKS Bełchatów
Zawisza Bydgoszcz
2:2
Arka Gdynia 1929
Rozwój Katowice KS
0:2
Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów
5:1
MKS Kluczbork
Wigry Suwałki
0:1
GKS Katowice
Bytovia Bytów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
Wisła Płock
3:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Chojniczanka Chojnice
1:0
Miedź Legnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
4:2
Wisła Płock
Rozwój Katowice KS
1:3
Wigry Suwałki
MKS Kluczbork
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz
0:2
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
2:0
GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz
1:1
Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
GKS Katowice
Pogoń Siedlce
1:0
Chrobry Głogów
Dolcan Ząbki
3:4
Miedź Legnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry Suwałki
0:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Chrobry Głogów
2:1
Miedź Legnica
Dolcan Ząbki
0:3
GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn
1:1
Olimpia Grudziądz
Wisła Płock
3:0
MKS Kluczbork
Bytovia Bytów
2:1
Rozwój Katowice KS
Chojniczanka Chojnice
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Pogoń Siedlce
GKS Katowice
0:2
Arka Gdynia 1929
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
2:1
Stomil Olsztyn
Arka Gdynia 1929
2:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Dolcan Ząbki
0:3
Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów
1:1
Wigry Suwałki
GKS Bełchatów
1:1
Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz
1:0
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
0:0
Wisła Płock
MKS Kluczbork
1:2
GKS Katowice
Miedź Legnica
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
2:0
Miedź Legnica
Dolcan Ząbki
0:3
Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn
0:0
Bytovia Bytów
GKS Katowice
1:0
Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
1:3
Rozwój Katowice KS
Chrobry Głogów
1:1
Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz
1:0
GKS Bełchatów
Wigry Suwałki
0:1
Arka Gdynia 1929
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:2
MKS Kluczbork
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice KS
3:0
Dolcan Ząbki
Bytovia Bytów
1:1
Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica
1:1
GKS Katowice
Pogoń Siedlce
3:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Stomil Olsztyn
2:2
Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
2:1
Chrobry Głogów
MKS Kluczbork
0:2
Arka Gdynia 1929
GKS Bełchatów
0:2
Wisła Płock
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
3:0
Pogoń Siedlce
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:1
Miedź Legnica
Dolcan Ząbki
0:3
Bytovia Bytów
Wisła Płock
0:0
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
1:1
Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki
2:2
MKS Kluczbork
Chrobry Głogów
1:2
Rozwój Katowice KS
GKS Katowice
1:0
GKS Bełchatów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bytovia Bytów
0:3
Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz
1:1
Wisła Płock
Miedź Legnica
0:0
Arka Gdynia 1929
Stomil Olsztyn
3:0
Dolcan Ząbki
Rozwój Katowice KS
1:3
Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz
4:0
GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice
0:1
Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce
3:0
MKS Kluczbork
GKS Bełchatów
2:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:0
Rozwój Katowice KS
Arka Gdynia 1929
2:1
GKS Bełchatów
Dolcan Ząbki
0:3
Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz
2:3
Bytovia Bytów
GKS Katowice
0:2
Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów
3:0
Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork
0:0
Miedź Legnica
Wigry Suwałki
3:1
Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Arka Gdynia 1929
Dolcan Ząbki
0:3
Wigry Suwałki
GKS Bełchatów
0:2
MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz
4:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Stomil Olsztyn
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Siedlce
0:0
Miedź Legnica
Bytovia Bytów
1:2
Wisła Płock
Chojniczanka Chojnice
1:1
Chrobry Głogów
Rozwój Katowice KS
1:2
GKS Katowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
0:2
Bytovia Bytów
Wigry Suwałki
0:0
Miedź Legnica
Wisła Płock
0:0
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
3:0
Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork
2:4
Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia 1929
0:0
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
1:0
GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:1
Rozwój Katowice KS
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Bytovia Bytów
3:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Rozwój Katowice KS
1:4
Arka Gdynia 1929
Dolcan Ząbki
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Stomil Olsztyn
0:0
GKS Katowice
GKS Bełchatów
0:1
Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz
1:2
MKS Kluczbork
Chrobry Głogów
3:0
Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
2:1
Wisła Płock
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Stomil Olsztyn
Arka Gdynia 1929
1:1
Bytovia Bytów
Wisła Płock
3:0
Dolcan Ząbki
Miedź Legnica
3:1
Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz
4:1
Chrobry Głogów
GKS Katowice
2:2
Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
2:2
GKS Bełchatów
MKS Kluczbork
1:0
Rozwój Katowice KS
Pogoń Siedlce
1:2
Olimpia Grudziądz
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:4
Arka Gdynia 1929
Dolcan Ząbki
0:3
GKS Katowice
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów
2:1
MKS Kluczbork
Chrobry Głogów
2:0
Wisła Płock
Sandecja Nowy Sącz
2:0
GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce
2:0
Rozwój Katowice KS
Chojniczanka Chojnice
2:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
5:0
Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów
1:2
Olimpia Grudziądz
GKS Katowice
0:0
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
4:0
Rozwój Katowice KS
Pogoń Siedlce
0:0
Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
Dolcan Ząbki
Wigry Suwałki
2:0
Sandecja Nowy Sącz
MKS Kluczbork
3:0
Stomil Olsztyn
Arka Gdynia 1929
0:0
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:2
Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki
0:3
Arka Gdynia 1929
Wisła Płock
0:0
Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice
3:1
MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn
2:0
Pogoń Siedlce
Zawisza Bydgoszcz
0:3
GKS Katowice
Rozwój Katowice KS
2:1
GKS Bełchatów
Chrobry Głogów
1:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Bytovia Bytów
0:0
Miedź Legnica
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
3:0
Dolcan Ząbki
GKS Bełchatów
5:1
Bytovia Bytów
GKS Katowice
2:1
Wisła Płock
Arka Gdynia 1929
1:1
Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Rozwój Katowice KS
Miedź Legnica
1:0
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
1:0
Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
2:1
Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Zawisza Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości