zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Kowalewo Pomorskie
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Sokół Radomin
9:0
Iskra Ciechocin
Mustang Ostaszewo
1:0
Pomorzanin Serock
KS Łochowo
1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Grom Więcbork
3:3
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
2:0
Gryf Sicienko
Cyklon Kończewice
5:0
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
- : -
Victoria Lisewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Iskra Ciechocin
0:9
KS Łochowo
Pomorzanin Serock
1:4
Cyklon Kończewice
Flisak Złotoria
0:3
Start Pruszcz Pomorski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
5:3
Unia Wąbrzeźno
Gryf Sicienko
0:2
Grom Więcbork
Promień Kowalewo Pomorskie
0:3
Sokół Radomin
Victoria Lisewo
- : -
Mustang Ostaszewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mustang Ostaszewo
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Gryf Sicienko
Sokół Radomin
- : -
Zawisza Bydgoszcz
KS Łochowo
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
- : -
Victoria Lisewo
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Pomorzanin Serock
Grom Więcbork
- : -
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
- : -
Iskra Ciechocin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Gryf Sicienko
Pomorzanin Serock
- : -
Grom Więcbork
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Unia Wąbrzeźno
Flisak Złotoria
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Iskra Ciechocin
- : -
Mustang Ostaszewo
Victoria Lisewo
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Cyklon Kończewice
Sokół Radomin
- : -
KS Łochowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Flisak Złotoria
Grom Więcbork
- : -
Victoria Lisewo
KS Łochowo
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Unia Wąbrzeźno
- : -
Sokół Radomin
Mustang Ostaszewo
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
- : -
Iskra Ciechocin
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Pomorzanin Serock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Flisak Złotoria
Pomorzanin Serock
- : -
Gryf Sicienko
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
- : -
Mustang Ostaszewo
KS Łochowo
- : -
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Grom Więcbork
Iskra Ciechocin
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Victoria Lisewo
Flisak Złotoria
- : -
Pomorzanin Serock
Grom Więcbork
- : -
Iskra Ciechocin
Unia Wąbrzeźno
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Mustang Ostaszewo
- : -
KS Łochowo
Cyklon Kończewice
- : -
Sokół Radomin
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Pomorzanin Serock
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Grom Więcbork
KS Łochowo
- : -
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
- : -
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
- : -
Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Iskra Ciechocin
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Gryf Sicienko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Iskra Ciechocin
Pomorzanin Serock
- : -
Victoria Lisewo
Flisak Złotoria
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Grom Więcbork
- : -
Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Cyklon Kończewice
- : -
Unia Wąbrzeźno
Start Pruszcz Pomorski
- : -
KS Łochowo
Mustang Ostaszewo
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Victoria Lisewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Pomorzanin Serock
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Gryf Sicienko
Sokół Radomin
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mustang Ostaszewo
- : -
Cyklon Kończewice
KS Łochowo
- : -
Grom Więcbork
Iskra Ciechocin
- : -
Flisak Złotoria
Unia Wąbrzeźno
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Sokół Radomin
Pomorzanin Serock
- : -
Iskra Ciechocin
Flisak Złotoria
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Grom Więcbork
- : -
Unia Wąbrzeźno
Victoria Lisewo
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
KS Łochowo
Cyklon Kończewice
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Mustang Ostaszewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Pomorzanin Serock
Sokół Radomin
- : -
Flisak Złotoria
Mustang Ostaszewo
- : -
Grom Więcbork
KS Łochowo
- : -
Gryf Sicienko
Cyklon Kończewice
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Iskra Ciechocin
- : -
Victoria Lisewo
Unia Wąbrzeźno
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Unia Wąbrzeźno
Pomorzanin Serock
- : -
Sokół Radomin
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Iskra Ciechocin
Flisak Złotoria
- : -
KS Łochowo
Grom Więcbork
- : -
Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Mustang Ostaszewo
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Iskra Ciechocin
Promień Kowalewo Pomorskie
- : -
Radzynianka Radzyń Chełmiński
KS Łochowo
- : -
Pomorzanin Serock
Mustang Ostaszewo
- : -
Gryf Sicienko
Unia Wąbrzeźno
- : -
Flisak Złotoria
Sokół Radomin
- : -
Victoria Lisewo
Cyklon Kończewice
- : -
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Start Pruszcz Pomorski
- : -
Grom Więcbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Sicienko
- : -
Cyklon Kończewice
Pomorzanin Serock
- : -
Unia Wąbrzeźno
Radzynianka Radzyń Chełmiński
- : -
Sokół Radomin
Flisak Złotoria
- : -
Mustang Ostaszewo
Grom Więcbork
- : -
Zawisza Bydgoszcz
Victoria Lisewo
- : -
KS Łochowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
- : -
Start Pruszcz Pomorski
Iskra Ciechocin
- : -
Promień Kowalewo Pomorskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości